Liepājnieki pošas uz Ziemeļvalstu čempionātu Dānijā

Labākie Liepājas minigolferi pošas uz Dāniju, kur pasaules pasaku galvaspilsētā Odensē Lieldienu laikā 4. un 5. aprīlī norisināsies ļoti augsta līmeņa starptautiskas sacensības – Ziemeļvalstu Čempionāts minigolfā.

Sacensībās startēs visu 4 Ziemeļvalstu – Zviedrijas, Dānijas, Somijas un Norvēģijas izlases – kā arī Latvijas izlase. Ziemeļvalstu čempionāts notiek regulāri reizi 2–3 gados, šogad jau piecpadsmito reizi 34 gada laikā, vienmēr ļoti pozitīvā, bet tāpēc ne mazāk spraigā sportiskā atmosfērā. Turnīrs pēc 11 gadu pārtraukuma ir atgriezies Dānijā. Arī 2004.gadā čempionātu uzņēma Odense.

Odensē pavisam tiks izcīnīti 10 medaļu komplekti – 6 individuālajās klasēs un 4 komandām – junioriem, dāmām, kungiem un senioriem.

Latviju šajā minigolfa forumā pārstāvēs :

  • Dāmu komanda, kuras sastāvā spēlēs : Kristiāna Kirša, Evelīna Brikmane un Madara Ambrēna.
  • Kungu komandā startēs : Uģis Voicišs, Dairis Šinkevičs un Ģirts Priede
  • Latvijas junioru komandas sastāvā startēs gadu ziņā ļoti jauni spēlētāji : Klāvs Kalniņš, Rūdolfs Lagzda un Emīls Šimanskis.

Izlases galvenais treneris būs Liepājas minigolfa patrons Verners Kiršs.

Sestdien visi sportisti izspēlēs 4 apļus, bet svētdien vēl divus, kas noteiks rezultātus komandu cīņā.

Pēc tam sacensību labākie spēlētāji izspēlēs vēl 2 superfināla apļus godalgoto vietu noskaidrošanai individuālajās klasēs – 9 labākie kungi un pa 6 labākajiem katrā no pārējām klasēm: dāmām, juniorēm, junioriem un senioru kungiem un dāmām.

Paredzamas, ka visus rezultātus iespējams aplūkot online. Par interneta vietni informācija vēl sekos.