„Grobiņas kausus” izcīna Klāvs Kalniņš un Uģis Voicišs

Svētdien, 19.jūlijā Grobiņas minigolfa laukumos tika aizvadīts jau otrais minigolfa turnīrs Grobiņā – „Grobiņas kauss”. Šis turnīrs vienlaicīgi bija arī LAML 8.posma sacensības.

Šogad pirmo reizi turnīrs norisinājās blakus Grobiņas pilsdrupām. Sacensību norisi un rezultātus ietekmēja svētdien Grobiņā valdošais stiprais vējš. Turnīrā piedalījās aktīvākie Liepājas spēlētāji, kā arī 5 grobiņnieki.

Par sacensību absolūto uzvarētāju kļuva Klāvs Kalniņš (85 punkti), turklāt Klāvs uzstādīja arī par jaunu laukumu rekordu (24). Klāvs pārliecinoši uzvarēja arī Junioru grupā. 2.vietā junioriem ierindojās pērnā gada uzvarētājs Rūdolfs Lagzda (102 punkti), bet bronzu pēdējā aplī izrāva Emīls Šimanskis (125), pārspējot Sandri Mūrnieku.

Kungu grupā savu pērn izcīnīto titulu ar lielām grūtībām aizstāvēja Uģis Voicišs (100 punkti). Tikai par 1 (!) punktu no viņa atpalika un 2.vietā ierindojās Ģirts Priede. Pērnā gada sudrabu pret bronzu nomainīja īstenais grobiņnieks Guntis Liepiņš (106 punkti).

Sacensību dalībnieki izsaka lielu pateicību laukumu saimniekiem par lielisko sacensību organizēšanu un jaukajām balvām.

Nākamās (9.) LAML 2015.gada sezonas posma sacensības notiks Jūrmalas parka laukumos 16.augustā.