Raiskuma minigolfa laukumu atklāšana

Svētdien, 27.augustā Pārgaujas novada, Raiskuma kempingā “Apaļkalns” ar dažādām aktivitātēm tika atklāti jauni minigolfa laukumi.

Kempinga saimnieks Juris Leimanis bija parūpējies par ļoti viesmīlīgu ciemiņu uzņemšanu ar šampanieti, alu, kafiju, garšīgām uzkodām un dzimšanas dienas torti. Notika arī neliels amatieru turnīrs, kā arī Latvijas labāko minigolferu paraugdemonstrējumi un 3 apļu turnīrs.

Par pirmajiem Raiskuma stikla šķiedras eternīta laukumu rekordistiem kļuva Rūdolfs Lagzda un Verners Kiršs, kuri katrs 1.aplī nospēlēja pa 29. 2.aplī Uģis Voicišs uzlaboja laukuma rekordu – 28, savukārt Rūdolfs, vēlreiz nospēlējot 29, nopietni pieteicās uz uzvarētāja lauriem.

Fināla aplī risinājās spraigas cīņas par oriģinālajām medaļām. Vispirms Verners vēlreiz laboja laukumu rekordu uz 27, piesakoties uz vienu no medaļām. Taču rekords noturējās vien kādas 20-25 sekundes, jo Uģis Voicišs to laboja uz 26, kļūstot par pirmo uzvarētāju Raiskuma laukumos (summā 85 punkti) !

Sudrabu, pateicoties lieliskajam finiša spurtam, izcīnīja Verners (89 punkti), par 1 punktu apsteidzot Rūdolfu (90 punkti), kuram šoreiz bronza. Turpat 1 punktu aiz pjedestāla (91) finišēja arī Klāvs Kalniņš.