Kristiānai Kiršai pirmā Slavas bumba

Viena no vadošajām pasaules minigolfa bumbu ražotājfirmām 3D ir laidusi klajā jau piekto Latvijas spēlētājiem veltīto „Ball of Fame” (Slavas bumbu). Šoreiz bumbiņa ir ievērojama ar to, ka tā ir veltīta 2 pēdējo gadu Latvija dāmu čempionei – Kristiānai Kiršai.

Šī ir unikāla bumbu kolekcija, kura ir saražota ļoti ierobežotā daudzumā – tikai 335 eksemplāros – 225 no tiem ir lakotā versijā, 110 ir raupji lakotā variantā.

Bumbiņa ir tumši zilā (Night blue) krāsā, uzraksts ir ar zelta burtiem,

tās parametri ir : 1cm / 20 shore / 38 g

Verners atzīmē, ka tā ir ļoti interesanta, nelecīga, bet tajā pašā laikā ārkārtīgi mīksta bumbiņa, kura varētu būt lieliska gan uz eternīta, gan uz filca laukumiem.

Jaunā bumbiņa vēl tikai ceļo no Vācijas uz Liepāju, taču daži pazīstami ārzemju spēlētāji, treneri, eksperti un draugi jau ir paguvuši rezervēt šo bumbu !   

Jāatzīmē, ka šis ir jau piektais gadījums Latvijas minigolfa vēsturē, kad kāds spēlētājs (-a) tiek pie savas Slavas bumbas.

2007.gadā par godu Madaras Kiršas izcīnītajai vēsturiskajai zelta medaļai Eiropas Junioru čempionātā, firma 3D saražoja Madaras Ball of Fame (BoF), kurai ir ļoti labi parametri un kura ir populāra minigolfa spēlētāju vidū visā Eiropā.

Savukārt Vernera Kirša 2011.gada universālā Ball of Fame kļuva ļoti atzīta ne tikai Liepājas spēlētāju vidū, bet arī ļoti atzīta ārzemēs.

Vernera Kirša un Jāņa Medvecka 2011.-2013.g. Ball of Fame arī ir kļuvusi populāra, un pēc tās vēl joprojām ir pieprasījums, lai gan bumba ir jau praktiski izpārdota.

Verneram Kiršam un Uģim Voicišam par godu viņu abu 2 uzvarām pēc kārtas Latvijas 2015.–16. gada Latvijas pāru čempionātos pērn arī tika izgatavota unikāla BoF, kura joprojām turpina iekarot Latvijas un Eiropas minigolfa laukumus.