Emīls Šimanskis triumfē jau sestajā LAML posmā šosezon

Svētdien, 15.oktobrī Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos norisinājās Liepājas Amatieru minigolfa līgas (LAML) kausa 10.posma sacensības.

Bērnu grupā pārliecinoši uzvarēja Emīls Šimanskis (24; 28), 2.vietā šoreiz ierindojās Klāvs Kalniņš (33; 31).

Open grupā arī triumfēja juniors Emīls Šimanskis, parādot ļoti augstvērtīgu spēli (24; 28; 27, summā 79 punkti). Jāatzīmē, ka šī Emīlam ir jau sestā (!) uzvara šīs sezonas LAML sacensībās, un viņu panākt sezonas kopvērtējumā būs ļoti grūti.

Uģim Voicišam, kurš bija vicelīderis pirms fināla apļa (26; 30), nepadevās pēdējais aplis (31), un viņam neizdevās nosargāt 2.vietu. Šoreiz Uģis 3.vietā (87 punkti). Ļoti labi nospēlēja Jānis Miķelsons (31; 26; 29, summā 86), un viņš izcīnīja augsto 2.vietu.

LAML 11.posma sacensības (Match-Play formātā) ir plānotas 12.novembrī.