Verners Kiršs svin uzvaru LOC Ziemas kausa 2.posmā

Latvijas Dzimšanas dienā, 18.novembrī Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos norisinājās LOC Ziemas kausa 2.posma sacensības minigolfā.

Turnīru vislabāk uzsāka juniors Rūdolfs Lagzda (20) un Verners Kiršs (22), viņiem sekoja Kristiāna Kirša un Uģis Voicišs (abiem pa 25).

2.aplī Verners turpināja spēlēt stabili (atkal 22), panākot Rūdolfu (24), un izveidojot divvadību. Arī Kristiāna vēlreiz un juniors Emīls Šimanskis abi nospēlēja pa 22, izvirzoties līderu grupā.

3.aplī Verners tikai ar 1 kļūdu nospēlēja 20, nedaudz atraujoties no tuvākajiem sekotājiem. Stabili turpināja spēlēt Rūdolfs (21), nostiprinoties 2.vietā. Savu sniegumu turpināja uzlabot arī Emīls (20), izvirzoties 3.vietā. Neliels klupiens gadījās Kristiānai (26), kas viņu atbīdīja no pjedestāla.

Pēdējā aplī Verners turpināja spēlēt tikpat brīvi un atraisīti (22) un pārliecinoši izcīnīja 1.vietu (summā 86 punkti).

Rūdolfam nedaudz neveicās (25), taču ar to pietika, lai izcīnītu 2.vietu (summā 90 punkti). Emīlam ar [23] pietika, lai nosargātu 3.vietu (summā 91).

Pēdējā aplī ar lielisku sniegumu ļoti tuvu maģiskajam 18 bija Kristiāna, kurai tikai sāpīga neveiksme pie pēdējā celiņa neļāva iekļūt “Club 18” biedru skaitā, viņai šoreiz 19, un 4.vieta (summā 92 punkti).

Junioru konkurencē nekādas cerības konkurentiem neatstāja Rūdolfs (65 punkti). 2.vietu izcīnīja Emīls (68 punkti), bet 3.vietā šoreiz ierindojās Klāvs (80 punkti).

Nākamais 3. LOC Ziemas kausa posms norisināsies 26.decembrī.