Noskaidroti Liepājas Amatieru Minigolfa līgas 2017.gada sezonas uzvarētāji

Sestdien, 9.decembrī ar 12.posma sacensībām Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos finišēja Liepājas Amatieru Minigolfa līgas (LAML) 2017.gada sezonas kausa izcīņa. 12 posmos piedalījās kopā 20 spēlētāji, tajā skaitā 4 juniori.

Pēdējā posmā vajadzēja noskaidrot, kam pienāksies sudrabs un bronza, kā arī bija paredzama spraiga cīņā par 5. un 6. vietu.

Pirmo sacensību apli vislabāk nospēlēja sezonas līderis, juniors Emīls Šimanskis (24). Viņam sekoja Reinis Mārtiņš Miķelsons (25) un abi pretendenti uz sudrabu – juniors Rūdolfs Lagzda (26) un Uģis Voicišs (27).

2.aplī izšāva Rūdolfs (22), pārņemot līderpozīcijās. Arī Uģis centās turēt līdzi – 23. Savukārt 5.vietas pretendentu cīņā Guntis Liepiņš pēc ne visai veiksmīgā 1apļa (31) nospēlēja 26, Oskars Zomerfelds pēc (32) iespēja 27, stabili spēlēja Jānis Miķelsons (28; 29).

Fināla aplī Rūdolfam izdevās saglabāt aukstasinību (24) un izcīnīt ļoti svarīgo uzvaru šajā posmā (summā 72 punkti). Uģim arī lielisks sniegums [24], un 2.vieta posmā (74 punkti). Vislabāk gan šo apli nospēlēja Emīls (23, summā 75), un viņam 3.vieta.

Junioru Emīlu pirmo reizi karjerā kronēja par LAML čempionu (kopvērtējumā 129 punkti). Jāatzīmē, ka Emīlam izdevās uzvarēt 7 no 12 posmiem, kas ir fenomenāls sasniegums !

Pirmo reizi sudrabs Open grupā junioram Rūdolfam (104 punkti), bet bronzu otro gadu pēc kārtas izcīnīja Uģis (101).

Reinis Mārtiņš arī otro gadu pēc kārtas izcīnīja 4.vietu sezonas kopvērtējumā (88 punkti). Par 5.vietu kopvērtējumā nācās rīkot pārspēli starp Gunti Liepiņu un Jāni Miķelsonu (abiem pa 75 punktiem). Jau pie 1.celiņa veiksmīgāks izrādījās Guntis, izcīnot 5.vietu. Jānis pirmo reizi karjerā izcīnīja 6.vietu.

Bērnu grupā, čempiona titulu izcīnīja izcīnīja Emīls Šimanskis. Sudrabu izcīnīja Rūdolfs Lagzda, bet 3.vietā Klāvs Kalniņš.

LAML jaunā 2018.gada kausa izcīņa ar 1.posma sacensībām startēs 7.janvārī.