Verners Kiršs uzstāda jaunu Latvijas rekordu uz betona laukumiem maratonā Vedano

21.janvārī Itālijas pilsētiņā Vedano norisinājās tradicionālais pāru nakts maratons – viens no ziemas minigolfa sezonas populārākajiem turnīriem Eiropā – “Toffeo Nissan ‘2018”. Tajā ar labiem panākumiem startēja arī Minigolfa kluba „LĪVA” spēlētāji – Kristiāna Kirša un Verners Kiršs.  

Sacensības notika uz Itālijas labākajiem iekštelpu betona laukumiem, un tajās bez mājiniekiem itāļiem jau tradicionāli piedalījās virkne Eiropas labāko minigolferu no dažādām valstīm. Maratonā pavisam startēja 48 pāri.

Verners Kiršs, kurš spēlēja pirmos 5 apļus [naktī], iesāka mēreni 34; 35; 31. 4.aplī Verners kāpināja tempu, un viņam [ar vairākām kļūdām] izdevās uzsist latviešiem ļoti cienījamo 26. Maratona 5.aplī Verners burtiski lidoja un ar 14 eisiem un tikai 1 kļūdu (3) iespēja neticamo 23, un laboja iepriekšējo, seno Latvijas rekordu uz betona laukumiem (25) !

Pēc 5.apļa mūsējie bija izvirzījušies 33.vietā.

6.aplī [rīta pusē] spēlē iesaistījās Kristiāna. Viņai sākumā arī iznāca tāda kā iesildīšanās – 38; 35; 36. 4.aplī Kristiāna nospēlēja savu labāko apli – 29, bet finišēja ar 33.

Tas kopvērtējumā mūsējos ar 320 punktiem ierindoja 39.vietā, turklāt jaukto pāru (mixed) konkurencē mūsējie izcīnīja 6.vietu, bet ārzemju pāru konkurencē 20.vietu.

Par maratona absolūtajiem uzvarētājiem kļuva vācietis Saša Marks pārī ar šveicieti Bruno Ruhu (252 punkti). 2.vietu spraigā cīņā ieguva mājinieku pāris Nikola Bellucci / Andrea Montomoli (258), 3.vietā atstājot mūsu itāļu draugu, Liepaja Open ‘2016 absolūto čempionu Kristianu Pintonu pārī ar Roberto Mariani (260).