Latvijas 2018. gada čempioni telpās Rūdolfs Lagzda, Kristiāna Kirša, Reinis Mārtiņš Miķelsons un Verners Kiršs. Verners pievienojas “Klubam 18”

27. janvārī Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos norisinājās Latvijas 2018. gada ziemas čempionāts minigolfā, kurā piedalījās aktīvākie Latvijas minigolferi.

Jāatzīmē, ka šis turnīrs ieies vēsturē kā viens no augstvērtīgākajiem rezultātiem bagātākajiem Latvijas turnīriem.

Junioru grupā, parādot lielisku sniegumu visos 4 apļos, Latvijas ziemas čempiona titulu pēc gada pārtraukuma atkaroja Rūdolfs Lagzda (87 punkti). Savu kārtējo sudraba medaļu izcīnīja Emīls Šimanskis (99 punkti), bet bronza šoreiz tika Sandrim Mūrniekam (106 punkti).

Dāmu grupā savu čempiones gājienu turpināja un otro gadu pēc kārtas šo titulu izcīnīja Kristiāna Kirša, kura ierindojās arī augstajā 4.vietā absolūtajā vērtējumā (147 punkti).

Kungu grupā savu pērn izcīnīto titulu centās aizstāvēt Reinis Mārtiņš Miķelsons, savukārt atgūt centās viens no galvenajiem favorītiem – Uģis Voicišs. Reinis šoreiz spēlēja stabilāk un izcīnīja zelta medaļu otro gadu pēc kārtas (144 punkti) Tas viņam deva arī 3.vietu Open grupā. Uģim šogad atkal sudrabs (152 punkti). Bronzu trešo reizi izcīnīja Guntis Liepiņš (158 punkti).

Senioru grupā savu pērn izcīnīto Čempiona titulu ar ļoti pārliecinošu un stabilu spēli aizstāvēja Verners Kiršs (133 punkti), viņš arī 2.vietā absolūtajā vērtējumā.

Par visa čempionāta naglu kļuva Vernera maģiskais, absolūtais rezultāts 18 sacensību pēdējā aplī !!! Tādējādi Verners veica vēsturisku ierakstu Liepājas laukumu “Club 18”.

Open grupā lielisku panākumu izcīnīja junioru čempions Rūdolfs Lagzda, kurš spēlēja izcili un kuram 6 apļos gadījās tikai 1 neliels klupiens (25). Rūdolfs kļuva par Open grupas uzvarētāju (132 punkti) un pēc gada pārtraukuma atguva Ziemas čempiona ceļojošo kausu !

Tagad labākie sportisti turpinās gatavoties šī gada svarīgākajam minigolfa notikumam Latvijā – starptautiskajam turnīram Liepāja Open ‘2018, kurš norisināsies Liepājā, 24. un 25.februārī.