Toms Voicišs un Reinis Mārtiņš Miķelsons uzvar LAML 4.posmā

Svētdien, 8.aprīlī Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos norisinājās Liepājas Amatieru Minigolfa līgas (LAML) 2018. gada kausa izcīņas 4.posma sacensības.

Bērnu grupā atkal vislabāk spēlēja un savu jau otro uzvaru izcīnīja Toms Voicišs (40; 38, summā 78 punkti). 2.vietu izcīnīja Ronalds Miķelsons (48; 40), bet 3.vietā Ričards Miķelsons (46; 44).

Open grupā 1.aplī vislabāk startēja juniors Rūdolfs Lagzda (25).

2.aplī zibeņoja juniors Emīls Šimanskis (24), kurš bija aizgulējies startā (34). Labi apļi padevās arī Uģim Voicišam un Reinim Mārtiņam Miķelsonam (abiem pa 26). Taču ar 28 Rūdolfam izdevās saglabāt vadību.

Fināla aplī risinājās ļoti spraiga cīņā par uzvaru posmā. Emīls un Uģis vēlreiz nospēlēja lieliskus apļu (abiem pa 24), turpat arī RMM ar 25. Rūdolfam atkal 28, un uzvarētāju nācās noskaidrot pārspēlē, jo gan viņš, gan RMM abi finišēja ar 81 punktu summā.

Jau pie 1.papildus celiņa uzvaru izcīnīja Reinis, atstājot Rūdolfu 2.vietā. Emīlam šoreiz 3.vieta (summā 82 punkti), par 2 punktiem apsteidzot Uģi.

LAML 5.posma sacensības norisināsies Jūrmalas parka laukumos 6.maijā.