Noskaidroti Liepājas Amatieru Minigolfa līgas 2018.gada sezonas uzvarētāji

Svētdien, 2.decembrī ar 12.posma sacensībām Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos finišēja Liepājas Amatieru Minigolfa līgas (LAML) 2018.gada sezonas kausa izcīņa. 12 posmos kopā piedalījās 23 spēlētāji, tajā skaitā 4 juniori un 4 bērni.

Pēdējā posmā vajadzēja noskaidrot, kam pienāksies sezonas sudrabs un bronza.

Pirmo sacensību apli vislabāk nospēlēja sezonas vicelīderis, juniors Emīls Šimanskis (23). Viņam sekoja Guntis Liepiņš (26), kā arī pārliecinošais sezonas līderis, juniors Rūdolfs Lagzda un Reinis Mārtiņš Miķelons (abiem pa 28).

2.apli vislabāk nospēlēja Rūdolfs un Uldis Liepiņš (abiem pa 26). Līderpozīciju gan saglabāja Emīls (27).

Fināla aplī Rūdolfs nospēlēja fenomenālu rezultātu, gandrīz maģisko (19) un izcīnīja  uzvaru šajā posmā (summā 73 punkti). Emīlam gadījās klupiens (30), un viņam 2.vieta posmā (80 punkti). Lielisks finiša spurts padevās RMM-am (24, summā 86), un viņam 3.vieta.

Junioru Rūdolfu pirmo reizi karjerā kronēja par LAML čempionu (kopvērtējumā 129 punkti). Jāatzīmē, ka Rūdim izdevās uzvarēt 6 no 12 posmiem, kas ir lielisks sasniegums !

Pirmo reizi sudrabs Open grupā pērna gada čempionam Emīlam (111 punkti), bet bronzu izcīnīja Reinis Mārtiņš (104).

4.vietu sezonas kopvērtējumā un sudrabu kungu grupā izcīnīja Guntis Liepiņš (91 punkts). 5.vietu kopvērtējumā un bronzu kungiem ieguva Jānis Miķelsons (63 punkti). Juniors Sandris Mūrnieks pirmo reizi karjerā izcīnīja 6.vietu (53 punkti).

Junioru grupā, čempiona titulu izcīnīja izcīnīja Rūdolfs. Sudrabu izcīnīja Emīls, bet bronza Sandrim.

LAML jaunā 2019.gada kausa izcīņa ar 1.posma sacensībām startēs 6.janvārī.