Latvijas 2019. gada čempioni telpās Rūdolfs Lagzda, Kristiāna Kirša, Reinis Mārtiņš Miķelsons un Verners Kiršs

3.februārī Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos norisinājās Latvijas 2019. gada ziemas čempionāts minigolfā, kurā piedalījās labākie Latvijas minigolferi.

Junioru grupā, parādot lielisku sniegumu visos 4 apļos, par Latvijas ziemas čempionu trešo reizi karjerā kļuva Rūdolfs Lagzda (88 punkti). Trešo reizi ziemas sudrabu izcīnīja Emīls Šimanskis (95 punkti). Bronzu otro gadu pēc kārtas izcīnīja Sandris Mūrnieks (98 punkti).

Dāmu grupā pēc 5 apļu izspēles par ziemas čempioni trešo reizi tika kronēta Kristiāna Kirša (114 punkti), kura sacensību sākumā bija līdere, tomēr finišā viņai nācās samierināties ar 4.vietu absolūtajā vērtējumā. Sudrabs Evelīnai Matisonei [kuru iepriekš pazinām kā Brikmani] – summā 128.

Kungu grupā visstabilāk spēlēja Reinis Mārtiņš Miķelsons un izcīnīja savu otro ziemas zeltu savā karjerā (118 punkti). Sudrabs pirmo reizi viņa brālim Jānim Miķelsonam (128 punkti).

Senioru grupā savu pērn izcīnīto čempiona titulu ar ļoti pārliecinošu un stabilu spēli aizstāvēja Verners Kiršs (90 punkti 4 apļos).

Par Latvijas ziemas čempionāta absolūto uzvarētāju kronēja junioru Rūdolfu Lagzdu (summā 108 punkti). Rūdolfs otro gadu pēc kārtas ieguva Ziemas čempiona ceļojošo kausu ! 2.vietā Verners Kiršs (111 punkti). Pēdējā aplī nospēlējot gandrīz maģisko 19, pārspēli par bronzu izrāva juniors Emīls Šimanskis. Tajā viņš izrādījās nedaudz veiksmīgāks par Kristiānu Kiršu (abiem pa 114 punktiem).

Tagad mūsu labākie sportisti turpinās gatavoties vienam no svarīgākajam šī gada turnīriem Latvijā – starptautiskajam turnīram Liepāja Open ‘2019, kurš norisināsies Liepājā, 2. un 3.martā.