Aizraujošā Amatieru līgas mačsacīkstē uzvar Uģis Voicišs

Sestdien, 14. jūlijā Liepājas Jūrmalas parka minigolfa laukumos norisinājās Liepājas Amatieru Minigolfa līgas (LAML) 2012. gada vasaras – rudens sezonas čempionāta 3.posma sacensības.

Sacensības bija ļoti aizraujošas, jo pirmo reizi LAML vēsturē norisinājās pēc Match-Play jeb mačsacīskstes principa, kad visi dalībnieki savstarpējos mačos noskaidroja uzvarētājus uz atsevišķiem celiņiem.

Bērnu grupā turpinājās tradicionālais derbijs starp Dāvidu Brikmani un Klāvu Kalniņu. Šoreiz uzvaru 2 apļu mačā svinēja Klāvs (9:2 un 6:6), 2. vietā ierindojās Dāvids.

Dāmu grupā uzvarēja Evelīna Brikmane arī 2 apļu mačā uzvarēja savu mammu Gitu Brikmani (9:4 un 5:6).

Visintriģējošākās cīņas izvērtās kungu grupā.
Jau ¼ finālā savā starpā tikās šīs sezonas līderis Guntis Liepiņš un pagājušās sezonas čempions Guntars Zuļģis – Šēlis, spraigā mačā pārāks izrādījas Guntis 4 : 3. Labāko turnīru savā karjerā aizvadīja Klāvs Matisons, kurš ¼ finālā pieveica ar 2.numuru izlikto Dairi Šinkeviču (4 : 2), bet ½ finālā ļoti saspringtā mačā piekāpās Uģim Voicišam (4 : 5). Mačā par 3.vietu Klāvs pieveica Gunti Liepiņu 6 : 5.

Smagi turnīru sāka 3.numurs Uģis Voicišs, kuram ¼ finālā pirms 6 pēdējiem celiņiem bija 4 punktu deficīts mačā ar Ģirtu Priedi, tomēr Uģim izdevās spēli lauzt un uzvarēt ar 7 : 6. Pusfinālā Uģis pieveica Klāvu, bet finālā tikās ar ļoti labi spēlējošu Aldi Rudevicu, kurš ¼ finālā bija pieveicis Kristoferu Knesi (6 : 3) un ½ finālā arī ar 6 : 3 Gunti Liepiņu.

Aizraujošā finālā pārāks izrādījās Uģis – 4 : 3. tādējādi Aldim 2.vieta.

LAML 4.posma sacensības ir plānotas 11.augustā.

Liepājas Amatieru Minigolfa līgas 2012. gada vasaras – rudens sezonas 3.posms

Sestdien, 14.jūlijā plkst.11 Jūrmalas parka minigolfa laukumos norisināsies Liepājas Amatieru minigolfa līgas 2012. gada vasaras – rudens čempionāta 3.posma sacensības.

Sacensības kā parasti notiks 3 grupās :

– bērniem līdz 14 g.
– dāmām,
– kungiem.

Šis posms būs īpašs, jo sacensības notiks pēc Play-off formulas, kad visi dalībnieki savstarpēji sacentīsies par uzvaru uz atsevišķiem celiņiem.

Aicinām piedalīties visus interesentus un minigolfa entuziastus !

Valmieras laukumos triumfē Kirši

1.jūlijā, Valmierā, “Avotu” minigolfa laukumos norisinājās Latvijas kausa izcīņas 2.posms.
Lielā karstumā, kāds svētdien visu dienu valdīja Valmierā, 17 sacensību dalībnieki izspēlēja 2 kvalifikācijas apļus, pēc kuru rezultātiem tika izveidots Play-off tīkls 16 labākiem spēlētājiem. Pirmajos divos apļos vislabākos rezultātus sasniedza Ilze Kupce (55 punkti), Madara Kirša (59) un Jānis Medveckis (62).
Trešajā aplī spēlētāji sacentās pa pāriem, noskaidrojot uzvarētāju uz katra no 18 celiņiem. Jau pirmajā kārtā kvalifikācijas līdere Ilze Kupce ar 2:3 negaidīti zaudēja vecmeistaram, eksliepājniekam Artim Kaufmanim, kurš kvalifikācijā bija tikai 16. Par mata tiesu no zaudējuma bija vēl daži spēcīgākie spēlētāji.
Turpinājumā rezultāti vairs nebija tik pārsteidzoši, bet favorītiem uzvaras nenāca viegli. Pusfinālā iekļuva visi trīs Kiršu ģimenes pārstāvji – Kristiāna, kas ar 4:1 uzvarēja Arti Kaufmani, Verners, kas ļoti rezultatīvā un atraktīvā mačā ar 8:7 pieveica Kristoferu Knesi, un Madara, kas (5:4) uzvarēja tradicionāli spēcīgo igauni, divkārtējo Latvijas čempionu Mareku Tikerberi.
Pusfinālā Kristiāna ar 4:1 pieveica savu tēti Verneru, bet Madara pārliecinoši ar 6:0 apspēlēja labi spēlējošo Dzintaru Tomsonu (Staicele). Māsu finālā Madara ar 5:3 uzvarēja Kristiānu, bet trešajā vietā ierindojās Verners, kas spraigā cīņā par 3.vietu ar 5:3 pieveica Dzintaru Tomsonu.
Citi liepājnieki sasniedza sekojošus rezultātus : 5.vietā Jānis Medveckis, 6. Kristofers Knesis, 9. Guntars Zuļģis – Šēlis, 12. Uģis Voicišs, 13. Ilze Kupce, 14. Inese Kupce
Nākošais turnīrs būs Latvijas čempionāts, kas norisināsies 5.augustā Liepājā, Jurmalas parka minigolfa laukumos.