LOC Ziemas kausa 2.posms

Svētdien, 2.decembrī plkst.10 Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos norisināsies  LOC Ziemas kausa izcīņas 2.posma sacensības minigolfā.

Sacensības organizē Latvijas Minigolfa klubu asociācija sadarbībā ar Minigolfa klubu „LĪVA”, Liepājas Olimpisko centru un Liepājas Sporta pārvaldi.

Paredzams, ka turnīrā piedalīsies daudzi labākie Latvijas juniori, dāmas un kungi.

Noslēdzies Liepājas Amatieru Minigolfa līgas vasaras – rudens čempionāts

Svētdien, 25.novembrī ar 8.posma sacensībām Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu minigolfa laukumos finišēja Liepājas Amatieru Minigolfa līgas (LAML) 2012. gada vasaras – rudens sezonas čempionāts.

Šajā posmā sacensības risinājās mačsacīkstes formātā.

Bērnu grupā čempions praktiski bija noskaidrots jau pirms pēdējā posma sacensībām. Tādēļ Klāvs Kalniņš varēja spēlēt atraisīti, un tas viņam arī izdevās, ½ finālā pieveicis Sebastianu Šmitu 7 : 4, finālā viņam pretī stājās Dāvids Brikmanis, kurš pa ceļam uz finālu bija uzvarējis Rūdolfu Lagzdu ar 6 : 3. Klāvs samērā viegli (ar 6 : 3) uzvarēja Dāvidu, kļūdams par posma uzvarētāju un arī par visas sezonas čempionu. Dāvidam šoreiz un arī visā sezonā sudrabs.

Mačā par 3.vietu Rūdolfs ar 9 : 2 pārliecinoši pieveica Sebastianu, izcīnot arī bronzas medaļu kopvērtējumā.

Dāmu grupā, Evelīna Brikmane ar 5 : 1, 11 : 3 uzvarēja Ingu Šinkeviču un, uzvarot visos posmos, izcīnīja sezonas čempiones titulu. Sudrabs Ingai, bet bronza Gitai Brikmanei.

Kungu grupā jau ¼ finālā principiālā savstarpējā mačā tikās abi pretendenti uz sezonas bronzu – Aldis Rudevics un Dairis Šinkevičs. Aldis spēlēja pārliecinošāk un izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru ar 8 : 4. Vēl vienā aizraujošā ¼ finālā tikās pagājušās sezonas čempions Guntars Zuļģis – Šēlis un šīs sezonas līderis Uģis Voicišs – spraigā mačā ar 5 : 4 labāks bija Guntars. Abi šo ¼ finālu uzvarētāji tikās savā starpā pusfinālā, kur Aldis pārliecinoši ar   6 : 2 uzvarēja Guntaru un iekļuva finālā. Otrais finālists noskaidrojās Oskara Zikmaņa un Gunta Liepiņa duelī, kurā ar 4 : 2 pārāks izrādījās Guntis.

Ļoti aizraujošā finālā laimīgu uzvaru posmā pie pēdējās bedrītes ar 6 : 5 izrāva Guntis Liepiņš, iegūdams sudrabu sezonas kopvērtējumā. Aldis Rudevics ierindojās 2.vietā posmā un 3.vietā kopvērtējumā.

Mačā par 3.vietu Guntars Zuļģis – Šēlis ar 7 : 3 uzvarēja Oskaru Zikmani.

Par sezonas čempionu kļuva Uģis Voicišs, kuram pietika ar izcīnīto 5.vietu šajās sacensībās ar 7 : 4 pārspējot Oskaru Zomerfeldu.

Jāatzīmē, ka otro reizi LAML sacensību vēsturē abu pirmo vietu ieguvēji izcīnīja vienādu punktu skaitu (šoreiz pa 54), Uģim uzvaru nodrošināja uzvaras 4 posmos, turpretī Guntim tādu bija 3.

4. vietā kopvērtējumā ierindojās Dairis Šinkevičs, 5. Klāvs Matisons, 6. Oskars Zikmanis.

LAML 2013.gada čempionāta 1.posma sacensības ir plānotas 26.decembrī.

Liepājas Amatieru Minigolfa līgas 2012. gada vasaras – rudens sezonas 8. (noslēguma) posms

Svētdien, 25.novembrī plkst.12.30 Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu minigolfa laukumos  norisināsies Liepājas Amatieru minigolfa līgas 2012. gada vasaras – rudens čempionāta izšķirošā – 8.posma sacensības.

Sacensības kā parasti notiks 3 grupās :

  • bērniem līdz 14 g – starts plkst.13
  • dāmām  –  starts plkst.13
  • kungiem  –  starts plkst.12.30

Šis posms būs īpašs, jo sacensības notiks pēc Play-off sistēmas, kad visi dalībnieki savstarpēji sacentīsies par uzvaru uz atsevišķiem celiņiem.

Gaidāmas interesantas cīņas kopvērtējuma uzvarētāju un laureātu noteikšanai.

 

Madara Kirša uzvar LOC Ziemas kausa 1.posmā

3. novembrī Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos ar 1.posma sacensībām startēja LOC Ziemas kauss minigolfā. Līdzās dažiem vadošajiem Liepājas minigolfa meistariem startēja arī labākie juniori un Amatieru līgas vadošie spēlētāji.

Sacensībām toni ar 22 sitieniem 1.aplī uzdeva Verners Kiršs, daudz centās neatpalikt arī Madara Kirša (24) un talantīgā juniore Evelīna Brikmane (25).

Pēc 2.apļa, turpinot spēlēt stabili (23), vadību pārņēma Madara. Verneram 2.aplī, uzsitot 15 eisus, gadījās nepatīkams „7” labirintā, un rezultātā 26. Sīva cīņa sāka izvērsties par 3.vietu, kur Evelīnu (27) panāca Guntars Zuļģis-Šēlis (28; 24).

3.aplī līderi turpināja spēlēt labi, un Madara ar 22 savu pārsvaru pār Verneru (23) palielināja līdz 2 punktiem. Strauji tempu kāpināja un cīņā par bronzu iesaistījās arī Uģis Voicišs, kuru pievīla starts (33; 26; 23).

Pēdējā aplī abiem līderiem nedaudz piekliboja stabilitāte, taču Madarai ar 28 pietika, lai kļūtu par 1.posma uzvarētāju (summā 97 punkti), savukārt Verners ar 29 nosargāja savu sudraba pozīciju (100).

Pēdējā aplī 3.vietu ar 23 nosargāja Guntars Zuļģis-Šēlis (103), tikai par 1 punktu apsteidzot Uģi Voicišu, kurš pēdējā aplī nospēlēja 22 (104).

Junioru konkurencē, debitējot šāda līmeņa turnīrā, uzvarēja Rūdolfs Lagzda (36; 31; 39). Īsts trilleris izvērtās cīņā par 2.vietu, kur Klāvs Kalniņš (48; 27; 35) un Dāvids Brikmanis (37; 33; 40) finišēja ar vienādiem rezultātiem, un uzvarētāju nācās noskaidrot pārspēlē, kurā veiksmīgāks izrādījās un 2.vietu izcīnīja Klāvs, 3.vietā atstājot Dāvidu.

Nākamais  2. LOC Ziemas kausa posms norisināsies 1.decembrī.

 Rezultāti >>>

LOC Ziemas kausa 1.posms

Sestdien, 3.novembrī plkst.14 Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos ar 1.posma sacensībām startēs LOC Ziemas kausa izcīņa minigolfā.

Šis būs pilnīgi jauns turnīrs – Latvijas kausa izcīņas Ziemas versija, kurš norisināsies 6 posmos no novembra līdz aprīlim, pa 1 posmam katru mēnesi.

Sacensības organizē Latvijas Minigolfa klubu asociācija sadarbībā ar Minigolfa klubu „LĪVA”, Liepājas Olimpisko centru un Liepājas Sporta pārvaldi.

Paredzams, ka turnīrā piedalīsies daudzi labākie Latvijas juniori, dāmas un kungi.