LOC Ziemas kausa 6. (noslēguma) posms

Svētdien, 5.maijā plkst. 11.30 Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos norisināsies LOC Ziemas kausa izcīņas 6.posma sacensības minigolfā.

6. izšķirošais posms norisināsies Mačsacīkstes jeb Match–play formātā. Dalībnieku tīkla izvietojumā tiks ņemts vērā visas sezonas reitings.

Pēdējais posms solās būt ļoti intriģējošs, jo visās 3 grupās – gan junioriem, gan dāmām, gan kungiem kopvērtējuma situācija vēl ir neskaidra, un šīs sacensības palīdzēs noskaidrot sezonas medaļniekus visās grupās.

Amatieru līgas 5.posmā uzvar Uģis Voicišs

Sestdien, 13. aprīlī Liepājas Olimpiskā centra minigolfa laukumos norisinājās Liepājas Amatieru Minigolfa līgas (LAML) 2013. gada kausa izcīņas 5.posma sacensības.

Bērnu grupā pārliecinoši triumfēja Klāvs Kalniņš (31; 27), 2.vietā atstājot Dāvidu Brikmani (37; 47), kurš tikai par 1 punktu apsteidza 3.vietas īpašnieku Rūdolfu Lagzdu (51; 34).

Dāmu grupā pārliecinoši un stabili spēlēja Evelīna Brikmane (31; 31), izcīnot savu kārtējo uzvaru. 2.vietu izcīnīja Gita Brikmane (49; 35), 3.vietā ierindojās Guntra Priede (61; 62).

Kungu grupā ļoti pārliecinoši spēlēja Uģis Voicišs (27; 24; 30), izcīnot savu otro uzvaru 2 sacensībās šosezon. Par pārējām vietām uz pjedestāla izvērtās sīva un interesanta cīņa. Pēc pirmajiem 2 apļiem vienāds punktu skaits bija gan ņiprajam junioram Klāvam Kalniņam (31; 27), gan Guntim Liepiņam (30; 28).

Fināla aplī lielisku finiša spurtu veica Dairis Šinkevičs (24), taču sacensību sākumā izlieto ūdeni neizdevās sasmelt, un ar to pietika vienīgi 4.vietai (summā 91 punkts). Fināla apli gan Klāvs, gan Guntis nospēlēja vienādi (pa 31), tāpēc 2.vietas īpašnieku nācās noskaidrot pārspēlē, kurā veiksmīgāks pie 2.laukuma (leņķa) izrādījās Klāvs, 3.vietā ierindojās Guntis (abiem summā 89 punkti).

LAML 6.posma sacensības tiek plānotas 19. maijā, cerams, ka jau Jūrmalas parka laukumos.

Liepājas Amatieru Minigolfa līgas 2013. gada sezonas 4.posms

Sestdien, 13.aprīlī plkst.11:00 Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu minigolfa laukumos notiks Liepājas Amatieru minigolfa līgas 2013.gada kausa izcīņas 5.posma sacensības.

Sacensības kā parasti notiks 3 grupās :

  • bērniem līdz 14 g.
  • dāmām,
  • kungiem.

Īpaši aicinām piedalīties jaunus dalībniekus, kā arī jau esošos minigolfa entuziastus !

Mārtiņš Vilmanis triumfē pirmajā Liepāja Open turnīrā

LiepajaOpen2013Lieldienās Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu minigolfa laukumos norisinājās pirmais starptautiskais Liepāja Open turnīrs, kurš beidzās ar mājinieku triumfu.

Sacensības bija ļoti spraigas un aizraujošas ar dažiem negaidītiem pavērsieniem. Pēc 1.apļa negaidīti vadībā izvirzījās liepājnieks Ģirts Priede (20 punkti), kuram šīs bija pirmās starptautiskās sacensības viņa neilgajā minigolfera karjerā. Savukārt pēc 2.apļa vadību pārņēma vecmeistars Verners Kiršs un Somijas izlases spēlētājs Kimmo Lehtio (abiem 21; 20). Arī vienam no galvenajiem favorītiem – liepājniekam Mārtiņam Vilmanim – pēc ne visai veiksmīgā starta (24), 2.aplī izdevās sasniegt ļoti augstvērtīgu rezultātu (19) un iekārtoties 3.vietā kopā ar vēl vienu Liepājas pārstāvi – Guntaru Zuļģi-Šēli (22; 21). 3.aplī atkal vislabāk spēlēja Mārtiņš un Pasaules minigolfa federācijas (WMF) Sporta direktors Pasi Aho (Somija) (abiem pa 20), savukārt pārējiem līderiem gadījās paklupt – Kimmo (23), bet Verneram un Guntaram abiem pa 26 punktiem.

4. un 5.aplī lielisku spurtu veica Kimmo (21 un 19), kas ļāva viņam pēc 1.dienas 5 apļiem par 1 punktu apsteigt Mārtiņu Vilmani (23 un 21). Diezgan komfortabli 3.vietā bija iekārtojies vēl viens viesis no Somijas – Pasi Aho.

Otro sacensību dienu izcili un vienmērīgi aizvadīja Mārtiņš Vilmanis. Viņš spēja uzrādīt gandrīz maksimālo rezultātu – divos apļos pa 20 punktiem, bet arī pēdējā aplī Mārtiņam nenodrebēja roka – 21. Mārtiņš saņēma sacensību uzvarētāja kausu un balvu par izcilu 8 apļu vidējo rezultātu 21,0. Jāatzīmē, ka šis ir visu laiku labākais vidējais sacensību rezultāts, kuru izdevies sasniegt kādam Latvijas spēlētājam !

2.vietu izcīnīja Kimmo Lehtio, uzvarētājam zaudējot tikai 2 punktus, 3.vietā ierindojās Pasi Aho (abi Somija). Jāatzīmē arī liepājnieka Uģa Voiciša izcīnītā 4.vieta, kas ir viņa labākais sasniegums līdz šim. 6.vietā ierindojās vēl viens Liepājas kluba spēlētājs – Guntars Zuļģis–Šēlis.

Junioru klasē vislabāk spēlēja 9 gadus jaunais Liepājas minigolfa talants Klāvs Kalniņš, kurš divos apļos spējot uzrādīt lieliskus rezultātus 22 un 23. Sudraba medaļu izcīnīja Rūdolfs Lagzda, bet bronzu Dāvids Brikmanis (abi Liepāja).

Dāmām uzvarēja labākā Latvijas juniore, liepājniece Evelīna Brikmane, kura arī uzrādīja vairākus ļoti augstvērtīgus rezultātus (divreiz 22 un 23).

Pirmo reizi spēlējot senioru grupā, uzvarēja Verners Kiršs, kuram arī 7.vieta kopvērtējumā, bet sudrabu izcīnīja pieredzējušais Liepājas doks – Juris Kibaļčičs.

Ārvalstu viesi uzteica raito un lielisko sacensību organizāciju un solījās nākamgad atbraukt atkal, paņemot līdzi vēl kādus draugus.

Minigolfa klubs „Līva” un Latvijas Minigolfa klubu asociācija pateicas visiem turnīra atbalstītājiem un cer, ka nākamajā gadā izdosies atvilināt vēl vairāk ārvalstu viesu un noorganizēt turnīru vēl augstākā līmenī.