Liepājas Amatieru Minigolfa līgas 2013. gada sezonas 10.posms

Sestdien, 28. septembrī plkst.12.30 Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu minigolfa laukumos norisināsies Liepājas Amatieru minigolfa līgas (LAML) 2013.gada kausa izcīņas 10.posma sacensības.

Sacensības kā parasti notiks 3 grupās :

  • bērniem līdz 14 g.
  • dāmām,
  • kungiem.

Īpaši aicinām piedalīties jaunus dalībniekus, kā arī jau esošos minigolfa entuziastus !

Evelīna Brikmane un Jānis Medveckis pirmo reizi karjerā uzvar Latvijas Kausā

Pagājušās nedēļas nogalē Murjāņu viesu nama „Ieviņas” vienīgajos betona minigolfa laukumos Latvijā ar 5.posma sacensībām noslēdzās 2013. gada Latvijas kausa izcīņa minigolfā.

5.posma sacensības izvērtās spraigas, lai gan startēja tikai 8 dalībnieki. Toni sacensībām ar lielisku rezultātu 1.aplī (33) uzdeva Verners Kiršs, sasniedzot jaunu Murjāņu laukumu rekordu. Negaidīti 2.vietā bija iekārtojies Murjāņu laukumu saimnieks Imants Zemītis (40). Jānis Medveckis & Uģis Voicišs, kuri sacensības iesāka nedaudz rezervēti, nākamajos apļos uzlaboja savu spēli, cenšoties panākt līderi Verneru. Pirms pēdējā apļa Uģis bija izvirzījies 2.vietā, par 1 punktu apsteidzot Jāni. Taču pēdējā aplī uzvarētāju Verneru (149 punkti), sekotājiem panākt neizdevās, un Jānis Medveckis finišēja otrais (163), 3.vietā ierindojās Uģis Voicišs (167).

Liepājas Minigolfa kluba „Līva” spēlētāji triumfēja kausa kopvērtējumā. Pirmo reizi par uzvarētāju dāmu grupā kļuva Evelīna Brikmane, savukārt kungiem pirmo reizi par Latvijas kausa uzvarētāju kronēja Jāni Medvecki, 2.vietā Verners Kiršs, bet 3.vietu arī pirmo reizi karjerā izcīnīja Uģis Voicišs. Kas zina, kāds būtu bijis kopvērtējums, ja šajā posmā būtu startējis 2 posmu uzvarētājs, šī gada Latvijas čempions un starptautiskā turnīra Liepaja Open uzvarētājs Mārtiņš Vilmanis…

Tagad minigolferi pārcelsies uz Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumiem, lai cīnītos par LOC Ziemas kausu, gatavotos Latvijas Ziemas iekštelpu čempionātam un Liepāja Open turnīram nākamā gada marta sākumā.

Liepājnieki triumfē Polijas atklātajā čempionātā

7. un 8. septembrī Polijas kūrort pilsētiņā Krynica Morska norisinājās Polijas atklātais čempionāts minigolfā, kurā ar lieliskiem panākumiem startēja arī Minigolfa kluba „LĪVA” spēlētāji.

Sacensības notika uz Polijas labākajiem eternīta laukumiem, tiesa gan daži celiņi bija diezgan sarežģīti, laukumu rekords ir 23.

Junioru klasē (U-14) zelta medaļu izcīnīja 12 gadus jaunais Liepājas minigolfa talants Rūdolfs Lagzda, 2.vietas ieguvēju pēc 2 apļu izspēles pārspējot par 102 (!!!) punktiem.

Dāmām par Polijas čempioni pārliecinoši kļuva šī gada Latvijas čempione, liepājniece Evelīna Brikmane, kura bija visa turnīra līdere pēc 2. un 3. apļa, un turnīra noslēgumā kopvērtējumā (Open klasē) izcīnīja visaugstāko vietu no ārzemniekiem – 7. vietu.

Senioru grupā, cīņas bija ļoti spraigas un aizraujošas. Verners Kiršs, pēc 1. sacensību dienas 4 apļiem bija iekārtojies 3. vietā, ar mērķi pakāpties augstāk. 2.dienā Verneram tas arī izdevās, un turnīra noslēgums bija īsts trilleris, jo Polijas minigolfa tēvs Bogdans Milohs tikai pie pēdējā laukuma izrāva zelta medaļu, par 1 (!) punktu pārspējot sekotājus. Liepājas minigolfa kluba prezidents parūpējās par aizraujošu pārspēli sudraba medaļas ieguvēja noskaidrošanā, diemžēl pie 3.laukuma viņam nācās piekāpties bijušajam Polijas izlases hokejistam Robertam Pavļikovskim un samierināties ar bronzu. Verneram arī augstā 10.vieta Open klasē. 8.vietu senioru grupā izcīnīja pieredzējušais Liepājas doks – Juris Kibaļčičs.

Komandu mačā starptautiskās komandas sastāvā (pa 1 anglim, latvietim un polim) bronzas medaļu izcīnīja Dairis Šinkevičs, viņam arī 4.vietu Kungu grupā un 12.vieta Open klasē.

Augsto 4.vietu 9 komandu konkurencē izcīnīja Minigolfa kluba „Līva” komanda (Evelīna Brikmane, Verners Kiršs un Rūdolfs Lagzda), 4 apļos no pjedestāla atpaliekot 11 punktus.

Liepājas amatieru līgas čempionu titulus izcīna Rūdolfs Lagzda, Evelīna Brikmane un Uģis Voicišs

Sestdien, 31.augustā, Liepājā, Jūrmalas parka minigolfa laukumos labākie Liepājas minigolferi cīnījās par LAML čempionu tituliem.

Šādā formātā (1 dienas turnīrs) LAML čempioni tika noskaidroti pirmo reizi. Turnīra norisē gan nedaudz iejaucās lietus, kā dēļ nācās sacensības par 1 apli saīsināt.

Sacensības izvērtās ļoti spraigas un interesantas, lai gan šoreiz nestartēja vairāki vadošie spēlētāji.

Bērnu grupā šoreiz visstabilāk spēlēja un par čempionu pirmo reizi tika Rūdolfs Lagzda (94 punkti 3 apļos), 2.vietā, sasniedzot labāko rezultātu 1 aplī bērnu grupā (26), ierindojās Klāvs Kalniņš (101), 3. vietu izcīnīja  Emīls Šimanskis (153).

Dāmām par čempioni kļuva Evelīna Brikmane (100 punkti 3 apļos), sudrabs Gitai Brikmanei (125).

Kungu grupā lielisks starts padevās Uģim Voicišam (23), daudz no viņa centās neatpalikt arī sekotāji – Aldis Rudevics (27), Juris Kibaļčičs un Dairis Šinkevičs (abiem pa 29).  Uģis turpināja spēlēt pārliecinoši un pelnīti izcīnīja zelta medaļu (110 punkti 4 apļos). Par pārējām medaļām risinājās spraigas cīņas. Pēdējā apļa finiša taisnē Aldis Rudevics (121 punkti) par 1 punktu pārspēja Dairi (122 punkti), izcīnot sudraba medaļu. Bronza Dairim, kurš savukārt par 3 punktiem pārspēja Gunti Liepiņu.