Verners Kiršs ar lielisku rezultātu uzvar LOC Ziemas kausa 2.posmā

23. decembrī, sagaidot Ziemassvētkus, labākie Liepājas minigolferi pulcējās Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos uz nelielām svinībām un LOC Ziemas kausa 2.posma sacensībām minigolfā.

Šoreiz uz sacensībām bija pulcējies kupls pulciņš spēlētāju – līdzās Liepājas minigolfa līderiem startēja arī labākie juniori un Amatieru līgas vadošie spēlētāji. Jāatzīmē, ka sacensību apritē pēc juniora nākšanas pasaulē bija atgriezusies Madara Kirša.

Sacensībās tika sasniegti vairāki ļoti augstvērtīgi rezultāti. Sacensības vislabāk iesāka šo sezonu ļoti pārliecinoši uzsākušais Dairis Šinkevičs un pagājušās ziemas sezonas čempions Verners Kiršs – abiem pa 21 sitieniem 1.aplī. Daudz centās neatpalikt arī Guntars Zuļģis – Šēlis (22) un Mārtiņš Vilmanis (23).

2.aplī vislabāk nospēlēja Maŗtiņš (22), taču vadību noturēja Verners (23). Lielisks aplis padevās arī junioram Rūdolfam Lagzdam, kurš pēc 26 punktiem 1.aplī uzsita savu personisko rekordu (23) un pietuvojās līderu grupai.

3.aplī gandrīz ideāls rezultāts padevās Verneram – 19, bet  pa 20 iespēja gan Mārtiņš, gan Evelīna Brikmane; 21 – Uģim Voicišam. Par 3 .vietu sāka izvērsties sīva cīņa starp Dairi, Guntaru un Uģi. Madara savās comeback sacensībās spēlēja ļoti stabili 25; 25; 25 J.

Pēdējā aplī abiem līderiem nedaudz nodrebēja roka un nervi; gan Verners, gan Mārtiņš abi nospēlēja pa 24, un ar to pietika, lai Verners svinētu uzvaru posmā ar lielisku rezultātu summā – 87 punkti. 2.vietā šoreiz ierindojās Mārtiņš (89 punkti).

Cīņā par bronzu pēdējā aplī Guntars ar ļoti labu rezultātu (22; summā 94 punkti) apsteidza Dairi (28), kurš finišēja 4.vietā (98).

Jāatzīmē arī Madaras pēdējais aplis – 17 eisi un nelaimīgs 7-nieks lielgabalā, summā deva 24, un rezultātā izcīnīta 5.vieta (99 punkti). Tikpat punktu un 6.vieta arī Oskaram Zomerfeldam, kurš aizvadīja vienu no labākajiem turnīriem savā karjerā (27; 25; 24; 23).

Junioru konkurencē lieliski nospēlēja un uzvaru svinēja Rūdolfs Lagzda (26; 23; 29), 2.vietu ar personisko rekordu izcīnīja ļoti labi spēlējušais Emīls Šimanskis (36; 26; 30), bet Klāvs Kalniņš šoreiz finišēja trešais (32; 36; 31).

Nākamais  4. LOC Ziemas kausa posms ir plānots 26. janvārī.

LOC Ziemas kausa 2.posms

Ziemassvētku brīvdienu laikā, pirmdien, 23.decembrī plkst.12 Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos norisināsies LOC Ziemas kausa izcīņas 2.posma sacensības minigolfā.

Sacensības organizē Latvijas Minigolfa klubu asociācija sadarbībā ar Minigolfa klubu „LĪVA”, Liepājas Olimpisko centru un Liepājas Sporta pārvaldi.

Paredzams, ka turnīrā piedalīsies daudzi labākie Latvijas juniori, dāmas un kungi.

Noskaidroti Liepājas Amatieru Minigolfa līgas uzvarētāji

Liepājas Amatieru Minigolfa LīgaSvētdien, 8.decembrī ar 12.posma sacensībām Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos finišēja Liepājas Amatieru Minigolfa līgas (LAML) 2013. gada sezonas kausa izcīņa.

Šajā posmā sacensības risinājās mačsacīkstes formātā, piedaloties rekordlielam dalībnieku skaitam – 16 spēlētājiem.

1/8 finālā nekādu pārsteigumu nebija, jāatzīmē vienīgi Alda Rudevica (izlikts ar 8.numuru) ļoti pārliecinošā uzvara pār Oskaru Zomerfeldu (9) – 6 : 1.

¼ finālā cīņas jau izvērtās ļoti spraigas. Sezonas līderis Dairis Šinkevičs (1) tikai pie 3.papildu celiņa (kamieļa) nolauza Aldi – 6 : 5, savukārt junioram Klāvam Kalniņam (4) nedaudz pietrūka veiksmes, lai izcīnītu ļoti vajadzīgu uzvaru cīņā par medaļām un pieveiktu pērnās sezonas čempionu Uģi Voicišu (5) – 4 : 5. Cits juniors Rūdolfs Lagzda (7) ļoti pārliecinoši tika galā ar sezonas vicelīderi Gunti Liepiņu (2) – 6 : 1. Ļoti interesantā mačā Oskars Zikmanis (6) ar 6 : 5 uzvarēja labāko dāmu Evelīnu Brikmani – 6 : 5.

Pusfinālā Uģis ar 6 : 4 pieveica Dairi, bet Rūdolfs turpināja demonstrēt lielisku spēli, uzvarot Oskaru – 5 : 3, un pirmo reizi iekļūstot finālā pieaugušo grupā.

Aizraujošā fināla mačā Uģis uzvarēja Rūdolfu ar 4 : 3, tādējādi, izcīnot savu 5.uzvaru 5 šīs sezonas sacensībās, un izraujot bronzu kopvērtējumā.

Mazajā finālā par 3.vietu Oskars Zikmanis ar 3 : 1 uzvarēja Dairi, kurš jau iepriekš bija nodrošinājis sev pirmo čempiona titulu karjerā. Sezonas sudrabs Guntim Liepiņam, kurš mačā par 5.vietu zaudēja Aldim Rudevicam – 3 : 4.

Bērnu grupā čempions bija noskaidrots jau pirms pēdējā posma sacensībām;  Klāvs Kalniņš mačā par 7.vietu zaudēja Dāmu grupas uzvarētājai Evelīnai Brikmanei 2 : 7, taču izcīnīja savu kārtējo zeltu.

Dāmām sudrabs sezonas kopvērtējumā tika Gitai Brikmanei.

Savukārt lielākā pārsteiguma autors Rūdolfs Lagzda izcīnīja sudrabu bērnu grupā, bet Dāvids Brikmanis, šoreiz ierindojoties 13.vietā kopējā klasē, izcīnīja sezonas bronzu.

4. vietā kungu grupas kopvērtējumā ierindojās Klāvs Kalninš, 5. Oskars Zikmanis, 6. Rūdolfs Lagzda.

LAML jaunā 2014.gada kausa izcīņas 1.posma sacensības tiek plānotas 29.decembrī.

Liepājas Amatieru Minigolfa līgas 2013. gada kausa izcīņas 12.posms

Svētdien, 8. decembrī plkst.11.30 Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu minigolfa laukumos 
norisināsies Liepājas Amatieru minigolfa līgas 2013.gada kausa izcīņas 12. (noslēguma) posma sacensības.
 
Sacensības kā parasti notiks 3 grupās :
 
  • bērniem līdz 14 g. 
  • dāmām, 
  • kungiem.
Ar šo posmu noslēgsies 2013.gada sacensību sezona, un tiks noskaidroti uzvarētāji un medaļnieki visās grupās.
 
Sacensības notiks Match – Play jeb mačsacīkstes formātā, kad visi spēlētāji savstarpēji sacentīsies par uzvaru uz atsevišķiem celiņiem. 
 
Aicinām piedalīties visus interesentus un minigolfa entuziastus !