„Grobiņas kauss” un LAML 8. posms

Svētdien, 3. augustā plkst. 12. pie Grobiņas sporta halles [10] jaunajos minigolfa laukumos notiks pirmais minigolfa turnīrs Grobiņā – „Grobiņas kauss” !

Šis turnīrs vienlaicīgi būs LAML 8.posma sacensības.

Laipni aicinām piedalīties un pacīnīties par Grobiņas halles sarūpētajām balvām aktīvākos Liepājas un Grobiņas spēlētājus !

Liepājā Latvijas čempioni aizstāv savus titulus

Svētdien, 27.jūlijā, Liepājā, Jūrmalas parka laukumos labākie Latvijas minigolferi cīnījās par Latvijas čempionu tituliem un vienlaikus izspēlēja arī Latvijas kausa 4.posmu.

Sacensības izvērtās ļoti spraigas un interesantas, un ieies vēsturē ar to, ka visās grupās pērnā gada čempioni aizstāvēja savus titulus.

Dāmām par Latvijas čempioni otro gadu pēc kārtas kļuva liepājniece Evelīna Brikmane – 165 punkti sešos apļos.

Kungiem risinājās sen nepieredzētas ļoti aizraujošas cīņas. Turnīru vislabāk uzsāka Guntars Zuļģis-Šēlis, kurš atradās līderpozīcijās vēl pēc 4.apļa – 99 punkti. Viņam uz papēžiem mina virkne spēlētāju ar 2 pēdējo gadu Latvijas čempionu  Mārtiņu Vilmani priekšgalā. 5.aplī Guntaram gadījās sāpīga neveiksme (35), un līderpozīcijas pārņēma stabili spēlējošais Mārtiņš, kuram, pakausī elpoja (3 punktus aiz līdera) Jānis Medveckis, Verners Kiršs un labākais juniors Rūdolfs Lagzda.

Pēdējā aplī Mārtiņš noturēja savu pārsvaru (154 punkti) un aizstāvēja savu titulu, kā arī kļuva par pirmo Latvijas vīriešu minigolferi, kurš ir izcīnījis Latvijas čempiona titulu 3 gadus pēc kārtas ! Sudrabs arī otro gadu pēc kārtas tika Jānim Medveckim, lai gan Jānim šoreiz tikai 1 punkts pietrūka līdz pārspēlei (155). Sezonas līderis Uģis Voicišs, kuram nedaudz nepadevās turnīra starts, ar sekmīgu finiša spurtu (23 un 25) izkapāja bronzas medaļu (158), viņam arī 4.vieta kopvērtējumā. Open klasē augstajā 3.vietā ierindojās Rūdolfs Lagzda (156).

Junioriem visu pjedestālu ieņēma jaunie liepājnieki. Par Latvijas čempionu otro gadu pēc kārtas tika kronēts Rūdolfs Lagzda (104 punkti), kurš pie pēdējā celiņa izrāva uzvaru, par 1 punktu (!) pārspējot Klāvu Kalniņu (105), kuram arī šogad sudrabs. Savu pirmo bronzas medaļu Latvijas čempionātos izcīnīja Emīls Šimanskis (120).

Senioru grupā savu pērn izcīnīto titulu nosargāja Verners Kiršs, kurš kopvērtējumā bija 5.labākais (158).

Latvijas čempionāts Liepājā

Svētdien, 27.jūlijā plkst.10.30 Jūrmalas parka laukumos norisināsies šī gada Latvijas čempionāts minigolfā.

Šīs sacensības vienlaikus būs arī Latvijas kausa ‘2014 izcīņas 4.posms.

Ielūdzam visus labākos Latvijas minigolferus !

Aldis Rudevics un Emīls Šimanskis uzvar Liepājas Amatieru Minigolfa līgas 7.posmā

Otrdien, 15. jūlijā Jūrmalas parka laukumos aktīvākie minigolferi aizvadīja Liepājas Amatieru Minigolfa līgas (LAML) 2014. gada kausa izcīņas 7.posma sacensības.

Bērnu grupā savu pirmo uzvaru LAML sacensībās svinēja Emīls Šimanskis (25; 30), turpinot savu lielisko turnīru sēriju. 2.vietā ierindojās sezonas līderis Rūdolfs Lagzda (36; 26), 3. vietā šoreiz Klāvs Kalniņš (37; 37).

Kungu grupā savu atgriešanos LAML apritē ar ļoti pārliecinošu uzvaru svinēja Aldis Rudevics (29; 24; 28), neatstājot nekādu cerību saviem sekotājiem.  Par pārējām vietām uz pjedestāla izvērtās aizraujošas cīņas. 2.vietu aizraujošā pārspēlē ar doku Juri Kibaļčiču pie 3.celiņa (salto) izrāva labākais juniors Emīls Šimanskis (25; 30; 30). Bronza tādējādi tika Jurim (29; 31; 25), kuram tas ir sezonas labākais sasniegums.

Nākamais LAML kausa posms ir plānots 2.augustā Grobiņas jaunajos laukumos.

Valmieras laukumos triumfē Uģis Voicišs un Emīls Šimanskis

3594037906.jūlijā, Valmierā, “Avotu” minigolfa laukumos norisinājās Latvijas kausa izcīņas 3.posms.

Lielā karstumā, kāds svētdien visu dienu valdīja Valmierā, sacensību dalībnieki izspēlēja 2 kvalifikācijas apļus, pēc kuru rezultātiem kombinācijā ar šīs sezonas reitingu tika izveidots Play-off tīkls. Pirmajos divos apļos vislabākos rezultātus sasniedza Uģis Voicišs (56 punkti), Verners Kiršs un juniors Klāvs Kalniņš (abiem pa 60).

¼ finālā spēlētāji sacentās pa pāriem, noskaidrojot uzvarētāju uz katra no 18 celiņiem. Jau pirmajā kārtā viens no kvalifikācijas līderiem Klāvs Kalniņš ar 6:7 pagarinājumā [pie otrā celiņa] sāpīgi zaudēja citam Liepājas talantīgam junioram Emīlam Šimanskim. Rūdolfs Lagzda, kurš kvalifikāciju izgāza, ar 6:4 pieveica Siguldas vecmeistaru Jāni Špacu.

Pusfinālā Uģis ne bez piepūles atspēlējās un ar 4:2 pieveica labi spēlējošo Rūdolfu, bet Emīls turpināja savu triumfa gājienu un, mača gaitā zaudējot ar 2:4, beigās pieveica vecmeistaru Verneru ar 5:4.

Aizraujošā finālā Uģis ar 7:4 uzvarēja Emīlu, kuram šis ir līdz šim lielākais panākums viņa ne pārāk ilgajā karjerā. 3.vietu izcīnīja Rūdolfs, kurš bronzas finālā ar 6:3 pieveica Verneru, kuram citkārt veiksmīgie Valmieras laukumi šoreiz izrādījās ļoti neviesmīlīgi.

Nākošais turnīrs būs Latvijas čempionāts, kas norisināsies 27.jūlijā Liepājā, Jūrmalas parka minigolfa laukumos.

Liepājnieki triumfē Krynica Morska Open turnīrā Polijā

28. un 29. jūnijā Polijas kūrortpilsētiņā Krynica Morska norisinājās otrais Krynica Morska Open turnīrs, kurā ar lieliskiem panākumiem startēja arī Minigolfa kluba „LĪVA” spēlētāji.

Sacensības notika uz Polijas labākajiem eternīta laukumiem, tiesa gan daži celiņi bija diezgan sarežģīti un viltīgi, laukumu rekords ir 22.

Junioru klasē (U-19) lieliski spēlēja un sudraba medaļu izcīnīja 12 gadus jaunais Liepājas minigolfa talants Emīls Šimanskis, kurš pēc sacensību pirmās dienas bija līderis junioru grupā un 4.vietā (!) Open klasē. Bronzu izcīnīja Rūdolfs Lagzda, 1 punkti  4.vietā ierindojās Klāvs Kalniņš, bet 6. finišēja Dans Hūns.

Dāmām pārliecinoši uzvarēja Evelīna Brikmane, kura turnīra noslēgumā Open klasē (kopvērtējumā) izcīnīja augsto 5. vietu.

Senioru grupā Liepājas minigolfa kluba prezidentam Verneram Kiršam otro gadu pēc kārtas Krynica Morska laukumos nācās samierināties ar bronzu.

Kungu grupā lieliski spēlēja Dairis Šinkevičs, kurš pēc 1.dienas atradās vadībā. Dairim bija lieliska iespēja labot laukumu rekordu, taču diemžēl tas viņam neizdevās, toties viņš uzrādīja sacensību labāko rezultātu (23). Otrajā sacensību dienā, kad sacensības nedaudz patraucēja lietus,  Dairis šo uzvaru arī nosargāja. 7. vietu izcīnīja šāda līmeņa sacensību debitants Klāvs Matisons.

Komandu mačā pārliecinošu uzvaru svinēja Liepājas Minigolfa kluba „LĪVA” komanda (Evelīna, Dairis un Verners), kura par 17 punktiem  kopvērtējumā apsteidza Sopotas MGK komandu. Gdaņskas junioru komandas sastāvā bronzas medaļu izcīnīja Dans Hūns. Liepājas kluba junioru komanda (Klāvs Kalniņš, Rūdolfs Lagzda un Emīls Šimanskis) spraigā cīņā izcīnīja 4.vietu.

Open klasē Dairis parūpējās par īstu trilleri turnīra izskaņā. Viņam ļoti spraigā mačā ar labāko senioru, Polijas minigolfa tēvu Bogdanu Milohu pie pēdējā celiņa (Zibens) izraut laimīgu uzvaru [ par 1 (!) punktu pārspējot sekotāju], tādējādi sarūpējot patīkamu sensāciju, un kļūt par visa turnīra absolūto uzvarētāju !