Liepājas Amatieru Minigolfa līgas 2014. gada kausa izcīņas 9.posms

Svētdien, 31. augustā plkst.15.30 Jūrmalas parka minigolfa laukumos norisināsies Liepājas

Amatieru minigolfa līgas 2014.gada kausa izcīņas 9.posma sacensības.

Šis posms būs īpašs, jo sacensības notiks Match – Play jeb mačsacīkstes formātā, kad visi dalībnieki savstarpēji sacentīsies par uzvaru uz atsevišķiem celiņiem.

Aicinām piedalīties visus interesentus un minigolfa entuziastus !

Verners Kiršs un Rūdolfs Lagzda 2014. gada Latvijas pāru čempioni

10.augustā Saldus minigolfa laukumos norisinājās Latvijas kausa 5.posma sacensības.  Šajā turnīrā tika izcīnīti arī Latvijas čempionu tituli pāru konkurencē.

Saldū dažādu iemeslu dēļ nestartēja vairāki labākie Latvijas minigolferi, tādējādi savu sarunāto pārinieku „kurvīši” neplānoti saveda kopā vienā pārī šī gada Latvijas junioru čempionu Rūdolfu Lagzdu un senioru čempionu Verneru Kiršu.

Jāatzīmē, ka pāru čempionāts Latvijā norisinājās jau ceturto gadu, un šī turnīra trīskāršais čempions Verners Kiršs centās aizstāvēt savu titulu un sasniegt unikālu panākumu, uzvarot ceturto gadu pēc kārtas.

Sacensības izvērtās spraigas un interesantas. 1.aplī vadībā ar 1 punkta pārsvaru izvirzījās sezonas līderis Uģis Voicišs pārī ar Guntaru Zuļģi–Šēli (70), apsteidzot Rūdolfu un Verneru (71), turpat līdzās bija Evelīna Brikmane un Klāvs Matisons (73). Rūdolfs un Verners 2.aplī veica nelielu izrāvienu un pārņēma vadību, jau par 11 punktiem apsteidzot tuvākos sekotājus – Uģi un Guntaru.

3..aplī Uģis (25) un Guntars (24) ar lielisku apli pietuvojās līderiem, atpaliekot tikai par 4 punktiem.

Pēdējā 4.aplī Rūdolfs turpināja spēlēt ļoti labi, uzsitot jaunu Saldus laukumu rekordu (22), Verners spēlēja stabili, tādējādi abi kopā nostiprināja savu pārsvaru līdz 8 punktiem (summā 238 punkti) un pelnīti izcīnīja zelta medaļas. Verneram šis ir jau 4. pāru čempiona tituls pēc kārtas, bet Rūdolfam – pirmais.

Sudraba medaļas izcīnīja Uģis ar Guntaru (246), bet bronzas medaļas ieguva Evelīna un Klāvs (269).

Individuāli, parādot ļoti stabilu spēli, par posma un visas sezonas uzvarētāju kļuva Uģis Voicišs (168 punkti), ar lielisku spēli 2.vietu izcīnīja sezonas labākais juniors Rūdolfs Lagzda (171). 3.vietā šoreiz finišēja Verners Kiršs (182), viņam arī sudrabs sezonas kopvērtējumā. Kungu konkurencē sezonas bronza Guntaram Zuļģim–Šēlim.

„Grobiņas kausā” uzvar Uģis Voicišs un Rūdolfs Lagzda

GrobinasKauss2014Svētdien, 3.augustā Grobiņas sporta centra [10] jaunajos minigolfa celiņos tika aizvadīts vēsturē pirmais minigolfa turnīrs Grobiņā – „Grobiņas kauss”. Šis turnīrs vienlaicīgi bija arī LAML 8.posma sacensības.

Sacensību norisi un rezultātus ietekmēja svētdien Grobiņā valdošā velnišķīgā svelme. Taču, neskatoties uz to, turnīrā piedalījās aktīvākie Liepājas spēlētāji, kā arī 6 grobiņnieki.

 Kungu grupā vislabāk spēlēja un par turnīra absolūto uzvarētāju kļuva Uģis Voicišs (27; 24; 28, summā 79). 2.vietu izcīnīja īstenais grobiņnieks Guntis Liepiņš (90 punkti), Verners Kiršs, sliktā pirmā apļa (34) dēļ ierindojās 3.vietā (92 punkti).

 Junioru U-21 grupā uzvaru svinēja Rūdolfs Lagzda (93 punkti), kurš irindojās 4.vietā Open klasē.. 2.vietu šajā grupā un 5.vietu Open izcīnīja Evelīna Brikmane (96 punkti), 3.vietā ierindojās Emīls Šimanskis (104 punkti).

 Sacensību dalībnieki izsaka lielu pateicību laukumu saimniekiem par lielisko sacensību organizēšanu un jaukajām balvām.

 30.augustā Liepājā notiks LAML 2014.gada sezonas čempionāts.