Latvijas ziemas čempionāts minigolfā

Svētdien, 31. janvārī plkst.11 Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos  norisināsies Latvijas ziemas čempionāts minigolfā .

Paredzams, ka čempionātā startēs labākie Latvijas juniori, dāmas, kungi un seniori.

Šīs būs pēdējā nopietnā pārbaude, gatavojoties ikgadējam starptautiskajam turnīram „Liepaja Open ‘2016”, kurš notiks Liepājas Olimpiskajā centra laukumos 20.- 21.

Krievijas sportisti pievienojas Liepaja Open ‘2016 dalībnieku pulkam

Starptautiskajam minigolfa turnīram Liepaja Open ‘2016, kurš norisināsies 20.-21. februārī Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos, ir pieteikušies vēl divi ārzemju spēlētāji.

Sekojot 2 Zviedrijas spēlētājiem, 2 Itālijas spēlētājiem un pa 1 spelētājam no Somijas un Vācijas, kā arī kuplam [ap 10] Polijas spēlētaju desantam, kā nākamie savu dalību mūsu turnīrā ir pieteikuši vēl 2 spēlētāji no Krievijas izlases – Anna un Dmitrijs Pritikini.

Jāatzīmē, ka Krievijas sportisti Liepājā viesosies jau otro reizi pēc kārtas, tiesa gan šoreiz citā sastāvā.

Tādējādi šī gada Liepaja Open turnīrā būs pārstāvēts dalībvalstu rekordskaits – vismaz 7 valstis !

Uģis Voicišs ar jaunu rekordu uzvar LAML 1.posmā

Svētdien, 3. janvārī ar 1.posma sacensībām Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos startēja Liepājas Amatieru Minigolfa līgas (LAML) jaunās – 2016. gada sezonas kausa izcīņa.

Jāatzīmē, ka šoreiz vairāki sacensību dalībnieki uzrādīja izcilus rezultātus, sasniedzot vairākus jaunus LAML rekordus.

Bērnu grupā, parādot izcilu sniegumu, ar jaunu rekordu bērnu grupā uzvaru svinēja pērnās sezonas čempions Klāvs Kalniņš (25; 24), 2.vietu arī ar ļoti labiem rezultātiem izcīnīja Emīls Šimanskis (26; 27), bet Rūdolfam Lagzdam šoreiz nācās samierināties ar 3.vietu (28; 28).

Open grupā nekādas cerības konkurentiem neatstāja pagājušās sezonas čempions Uģis Voicišs (23; 20; 23). Jāatzīmē, ka Uģis spēlēja izcili un uzstādīja 2 jaunus LAML rekordus – 2.aplī Uģis laboja LAML apļa rekordu (20) !, savukārt 66 punkti summā ir jauns LAML sacensību rekords.

Junioram Klāvam Kalniņam, kurš arī spēlēja lieliski (25; 24 ;23), ar to uzvarai nepietika, un šoreiz viņam 2.vieta. Lieliski jauno sezonu uzsāka arī pērnās sezonas sudraba medaļas ieguvējs Reinis Mārtiņš Miķelsons (23; 27; 26), arī viņam personiskais rekords un sezonas startā izcīnīta 3.vieta.

LAML 2.posma sacensības ir plānotas 14. februārī.