Reinis Mārtiņš Miķelsons uzvar LOC Ziemas kausa Match-Play

Lieldienu laikā labākie minigolferi ripināja ne tikai olas, bet arī bumbiņas, sestdien, 26.martā Liepājas Olimpiskā centra minigolfa laukumos izspēlējot LOC Ziemas kausa izcīņas 5.posma sacensības.

Sacensības bija ļoti interesantas un aizraujošas, jo pirmo reizi šajā sezonā norisinājās pēc Match-Play jeb mačsacīskstes principa, kur pilnīgi visu grupu (juniori, dāmas un kungi) sacentās vienā kopējā grupā, un savstarpējos mačos noskaidroja uzvarētājus uz atsevišķiem celiņiem.

Turnīra tīkla jeb tabulas izveidošanai tika ņemts vērā visu dalībnieku reitings pēc notikušajiem 4 posmiem.

1.kārtas (1/8 fināla) visaizraujošākais mačs izvērtās starp Kristiānu Kiršu (izlikta ar 3.numuru) un Jāni Džigunu (14), kurš ziemas sezonā startēja pirmo reizi. Spraigā mačā Jānis izrādījās pārāks ar 4:3. Divu junioru mačā Emīls Šimanskis (5) pieveica Sandri Mūrnieku (12) – 7:4. Divu Match-Play speciālistu savstarpējā mačā Reinis Mārtiņš Miķelsons (7) ar 8:5 uzvarēja Oskaru Zomerfeldu (10). Jānis Medveckis (9) viegli tika galā ar Gunti Liepiņu (8) – 5:0. Savukārt Uģis Voicišs (4) ne bez grūtībām uzvarēja Klāvu Matisonu (13) ar 8:5.

¼ fināli izvērtās nepieredzēti spraigi. Reinis Mārtiņš (RMM) tikai pagarinājumā pārspēja sezonas vicelīderi, junioru Rūdolfu Lagzdu (2) – 3:2. Jānim Džigunam pretī stājās Madara Ambrēna (6), kura revanšējās Jānim par pāri nodarījumu māsai – 5:3. Emīls turpināja spēlēt perfekti un uzvarēja Uģi ar 3:2. Verners tikai ar lielu piepūli pieveica Jānis Medvecki ar 4:3.

½ finālā RMM aizraujošā mačā ar 3:1 pārspēja Madaru. Otrajā pusfinālā Verners mačā ar Emīlu sekmīgi atspēlējās, taču pie pēdējā celiņa neizmantoja iespēju izraut uzvaru un zaudēja ar 2:3.

Fināla mačā savu pirmo uzvaru Elites klasē svinēja Reinis Mārtiņš, pie pēdējā celiņa izraujot uzvaru un pārspējot labāko junioru Emīlu ar 2:1 ! Spraigā bronzas mačā Madara tikai pagarinājumā pie 3.celiņa pieveica savu tēti Verneru – 3:2.

Spēlē par 5.vietu Jānis Džiguns pārliecinoši ar 6:2 uzvarēja Jāni Medvecki, savukārt mačā par 7.vietu Rūdolfs neatstāja nekādas cerības jubilāram Uģim – 7:0.

LOC Ziemas kausa 6., izšķirošais posms norisināsies 17.aprīlī.

LOC Ziemas kausa 5. posms

Sestdien, 26.maijā plkst.11 Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos norisināsies  LOC Ziemas kausa izcīņas 5.posma sacensības minigolfā.

Šis posms norisināsies Mačsacīkstes jeb Match–play formātā. Dalībnieku tīkla izvietojumā tiks ņemts vērā sezonas reitings.

Par savu dalību turnīrā lūgums informēt Verneru līdz 25.05.

Oskars Zomerfelds izcīna vēsturisku uzvaru

Svētdien, 6. martā Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos norisinājās Liepājas Amatieru Minigolfa līgas (LAML) 2016. gada kausa izcīņas 3.posma sacensības.

Sacensības pirmo reizi šajā sezonā norisinājās pēc Match-Play jeb mačsacīskstes principa, kad visu grupu spēlētāji sacentās vienā kopējā grupā, un savstarpējos mačos noskaidroja uzvarētājus uz atsevišķiem celiņiem.

Turnīra tīkla jeb tabulas izveidošanai tika ņemts vērā visu dalībnieku pirmo 2 posmu rezultāti. Jāatzīmē, ka sacensībās piedalījās arī 3 debitanti, no kuriem 2 bija daiļā dzimuma pārstāves !

3 labākie izliktie spēlētāji uzreiz iekļuva ¼ finālā, bet pārējie 10 dalībnieki cīnījās 1/8 finālā.

1/8 finālā Oskars Zomerfelds (izlikts ar 6.numuru) ar 7:4 uzvarēja šosezon pirmo reizi LAML turnīrā spēlējošo Klāvu Matisonu (11). Guntis Liepiņš (7) ar 7:0 pārspēja jauno Liepājas tenisa šefu Elanu Strazdiņu (10), savukārt Reinis Mārtiņš Miķelsons (5) pēc pārliecinošā snieguma Liepaja Open turnīrā pārliecinoši pieveica Lailu Zviedri (12) ar 9:1. Juniors Emīls Šimanskis (4) viegli tika galā ar Kristīni Austeri (13) – 8:2. Visspraigākais mačs risinājās starp Sandri Mūrnieku (8) un Uldi Liepiņu (9), kurā Sandris uzvarēja ar 6:4.

¼ finālā sezonas līderim Uģim Voicišam (1) nācās grūta uzvara pār junioru Sandri ar 5:3, ne mazāk spraigā mačā juniors Emīls ar tādu pašu rezultātu (5:3) pieveica Reini Mārtiņu. Vislielākos pārsteigumus sarupēja Oskars, kurš lieliskā stilā ar 5:3 pieveica vienu no labākajiem junioriem Rūdolfu Lagzdu (3), un Guntis Liepiņš, kurš pagarinājumā ar 6:5 pārspēja sezonas vicelīderi, junioru Klāvu Kalniņu (2) !

½ finālā savu uzvaras gājienu turpināja Oskars, ar 5:4 pieveicot Gunti, savukārt Uģis smagā cīņā ar 4:2 pie pēdējiem celiņiem izrāva uzvaru pār junioru Emīlu.

Finālā triumfēja Oskars, ar 4:3 pieveicot titulēto Uģi, un izcīnot savu pirmo, vēsturisko uzvaru LAML turnīros.

Mačā par 3.vietu Emīls ar 6:4 pieveica Gunti, bet spēlē par 5.vietu Reinis Mārtiņš neatstāja nekādas cerības Rūdolfam – 4:0. Turklāt RMM uzstādīja jaunu LAML apļa rekordu – 19 !

LAML 4.posma sacensības ir plānotas 10.aprīlī LOC laukumos.

Liepājas Amatieru Minigolfa līgas 2016. gada sezonas 3.posms

Svētdien, 6.martā plkst.11.30 Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos norisināsies Liepājas Amatieru minigolfa līgas 2015.gada kausa izcīņas 3.posma sacensības.

Šis posms būs īpašs, jo sacensības pirmo reizi šosezon notiks Match – Play jeb mačsacīkstes formātā, kad visi dalībnieki savstarpēji sacentīsies par uzvaru uz atsevišķiem celiņiem.

Aicinām piedalīties visus interesentus un minigolfa entuziastus !