Liepājas minigolferi atgriezušies no Eiropas čempionāta Portugālē

20160822_184058Liepājas minigolferi Kristiāna Kirša, Evelīna Brikmane un Uģis Voicišs Latvijas izlases sastāvā bija devušies uz Portugāli, kur Vizelā no 24. līdz 27 augustam norisinājās Eiropas Čempionāts.

Vizelas betona laukumi tiek uzskatīti par vieniem no vieglākajiem Eiropā, tāpēc uz tiem tika sasniegti ļoti labi rezultāti. Toties eternīta laukumi sagādāja problēmas ne tikai mūsējiem, bet arī ne vienam vien minigolfa lielvalsts pārstāvim.

Jāatzīmē, ka čempionāta laikā divreiz (!) tika labots pasaules rekordu uz betona20160822_182503 laukumiem 1 aplī ! Vispirms to paveica Čehijas vīriešu izlase, taču viņu rekords (145 punkti) noturējās tikai 5 minūtes, jo to nekavējoties laboja jaunie Eiropas čempioni – Vācijas izlase (139). Savukārt čehs Martins Straško uzstādīja jaunu, neticamu pasaules rekordu uz betona – 87 punkti 4 apļos.

Vācijas izlase [gan ar zināmām grūtībām] uzvarēja gan sieviešu, gan vīriešu komandu ieskaitē. Sudrabu dāmām izcīnīja Austrija, bet kungiem Zviedrija. Bronzas medaļas abās grupās izcīnīja Čehijas izlases.

Individuālā cīņā 3 zelti tika Austrijas spēlētājiem, vienīgi kungu Match-play uzvarēja vācieši. Savukārt Zviedrijai sudrabs un bronza kungiem, bet Čehijai 1 sudrabs dāmām un bronza kungiem. Vācijas izlase savāca 2 sudrabus un 1 bronzu, bet dāmu Match-play-ā bronza Šveices minigolferei.

Mūsējie nostartēja savu iespēju robežās. Vislabāk nospēlēja Evelīna Brikmane, kura ierindojās 34.vietā dāmu konkurencē, 36.vietā Kristiāna Kirša. Uģis Voicišs vīriešu konkurencē ierindojās 79.vietā.  20160822_182846

Savukārt izlases ģenerālmenedžeris Verners Kiršs pirmo reizi savā WMF tiesneša karjerā tiesāja Eiropas čempionāta sacensības, un izpelnījās ļoti labas atsauksmes par savu darbu.

Liepājas minigolferi dodas uz Eiropas čempionātu Portugālē

logoLabākie Liepājas minigolferi Latvijas izlases sastāvā devušies uz Portugāli, kur Vizelā no 24. līdz 27 augustam norisināsies Eiropas Čempionāts.

Pirms tam visi dalībnieki nopietni trenēsies, lai sekmīgi apgūtu eternīta un betona laukumus.

Latvijas komandas sastāvā spēlēs Kristiāna Kirša, Evelīna Brikmane un Uģis Voicišs.

Savukārt izlases ģenerālmenedžeris Verners Kiršs pirmo reizi savā WMF tiesneša karjerā tiesās Eiropas čempionāta sacensības.

Čempionāta rezultātiem būs iespējams sekot online. Par interneta vietni informācija vēl sekos.

Rūdolfs Lagzda izcīna uzvaru LAML mačsacīkstē

Svētdien, 7.augustā Jūrmalas parka laukumos norisinājās Liepājas Amatieru Minigolfa līgas (LAML) 2016. gada kausa izcīņas 8.posma sacensības.

Sacensības otro reizi šajā sezonā norisinājās pēc Match-Play jeb mačsacīskstes principa, kad visu grupu spēlētāji sacentās vienā kopējā grupā, un savstarpējos mačos noskaidroja uzvarētājus uz atsevišķiem celiņiem.

Turnīra tīkla jeb tabulas izveidošanai tika ņemts vērā visu dalībnieku 7 posmu  rezultāti. Jāatzīmē, ka sacensībās piedalījās arī 2 debitanti, kuri abi bija no Vācijas !

4 labākie izliktie spēlētāji uzreiz iekļuva ¼ finālā, bet pārējie 8 dalībnieki cīnījās 1/8 finālā.

1/8 finālā juniors Rūdolfs Lagzda (izlikts ar 5.numuru) ar 8:1 pārliecinoši uzvarēja pirmo reizi LAML turnīrā spēlējošo Zani Priedi (12) no Vācijas. Jānis Miķelsons (6) ar 8:3 pārspēja citu Vācijas pārstāvi Kristianu (11), savukārt Ģirts Priede (7) pieveica Lailu Zviedri (10) ar 8:3. Visspraigākais mačs risinājās starp Haraldu Galviņu (8) un Monvīdu Brikmani (9), kurā Haris uzvarēja ar 7:5.

¼ finālā sezonas līderim Emīlam Šimanskim (1) viegla uzvara pār Haraldu ar 9:2. Reinis Mārtiņš Miķelsons (2) pārleicinoši ar 6:2 pārspēja Ģirtu. Uģis Voicišs (3) ļoti spraigā mačā tikai ar 6:5 pieveica Jāni. Vēl saspringtākā spēlē Rūdolfs ar 7:6 izrāva uzvaru pār Gunti Liepiņu (4).

½ finālā divu junioru derbijā savu uzvaras gājienu turpināja Rūdolfs, ar 7:4 pieveicot Emīlu, bet RMM smagā cīņā ar 6:4 vinnēja Uģi.

Finālā triumfēja mazais Rūdis, ar 6:2 pieveicot Reini Mārtiņu, un pēc ilgāka pārtraukuma izcīnīja uzvaru LAML turnīros.

Spraigā mačā par 3.vietu Emīls ar 7:6 pieveica Uģi, bet spēlē par 5.vietu Guntis pārspēja Ģirtu ar 6:3. Grobiņas derbijā par 7.vietu Haralds izrādījās pārāks pār Jāni – 7:3.

LAML 9.posma sacensības ir plānotas 3.septembrī Priekulē.

Liepājas Amatieru Minigolfa līgas 8.posms

Svētdien, 7. augustā plkst.11 Jūrmalas parka minigolfa laukumos norisināsies Liepājas Amatieru minigolfa līgas 2016.gada kausa izcīņas 8.posma sacensības.

Šis posms būs īpašs, jo sacensības otro reizi šosezon notiks Match – Play jeb mačsacīkstes formātā, kad visi dalībnieki savstarpēji sacentīsies par uzvaru uz atsevišķiem celiņiem.

Aicinām piedalīties visus interesentus un minigolfa entuziastus !