Liepājas Amatieru Minigolfa līgas 2018. gada sezonas 10.posms

Svētdien, 03.novembrī plkst.11.30 LOC iekštelpu laukumos norisināsies LAML 2018.gada kausa izcīņas 10. posma sacensības.

Sacensības notiks Match-Play jeb mačsacīkstes formātā, kad visi spēlētāji savstarpēji
sacentīsies par uzvaru uz atsevišķiem celiņiem.

Aicinām piedalīties visus interesentus un minigolfa entuziastus !

Emīls Šimanskis ar uzvaru LOC Ziemas kausa 1.posmā iesāk jauno sezonu

Sestdien, 27.oktobrī Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos ar 1.posma sacensībām startēja jaunā LOC Ziemas kausa izcīņas sezona.

Jāatzīmē, ka šīs bija vienas no visu laiku aizraujošākajām un interesantākajām Ziemas kausa seriāla sacensībām. Lai arī rezultāti bija diezgan rudenīgi, taču intriga bija visu laiku, un līderi un dalībnieku izvietojums tabulā mainījās nepārtraukti.

Open klasē vislabākais starts padevās Reinim Mārtiņam Miķelsonam (22), viņam sekoja juniors Emīls Šimanskis un pieredzējušais Jānis Medveckis (abiem pa 24).

2.aplī izšāva Kristiāna Kirša (21) un pārņema līderpozīcijas. Ne mazāk spoži apļi padevās abiem grobiņniekiem – Guntim Liepiņam un Jānim Miķelsonam, kuri abi bija nedaudz aizgulējušies startā (abiem pa 21 pēc 29 1.aplī). Emīls turpināja spēlēt stabili (23) un izvirzījās 2.vietā. Savukārt RMM (28) atkrita uz 4.vietu, bet Lācis (30) vēl zemāk.

3.aplī lieliski nospēlēja Guntis (20) un negaidīti izvirzījās vadībā, izmantojot Emīla (27) un Kristiānas (29) neveiksmes. Beidzot pamodās arī abi pārējie juniori – Rūdolfs Lagzda (22) un Sandris Mūrnieks (21). Pirms pēdējā apļa 2.vietu no 9.vietas šķīra tikai 5 punkti, kas solīja pamatīgu intrigu uzvarētāju noskaidrošanā !  

Fināla apli vislabāk spēlēja Emīls – ar vieninieku sēriju līdz pat pēdējam laukumam ! Tomēr šoreiz viņam vēl nebija lemts pievienoties Club 18, jo to liedza sāpīga neveiksme uz zig-zaga (19). Emīls svinēja pelnītu uzvaru (summā 93 punkti).

Guntim pēdējā aplī spēle pagalam nesekmējās (36), un viņam nācās atvadīties no cerībām uz augstu vietu. 2.vietu posmā izcīnīja stabili spēlējošais vecmeistars Verners Kiršs (summā 96).

Par 3.vietu pēdējā aplī risinājās ļoti aizraujoša cīņā starp vairākiem spēlētājiem. Lielisks pēdējais aplis (23) ļāva bronzu izraut Jānim Miķelsonam (summā 98 punkti). Kristiānai pēdējā aplī nedaudz pietrūka veiksmes (24), un viņa finišēja 4.vietā (99 punkti). Savukārt Rūdolfs ar 24 panāca RMM-u (26). Abi finišēja ar vienādu rezultātu (100 punkti) 5. un 6.vietā.  

Junioru konkurencē uzvarēja Mārtiņš Medveckis.

Nākamais  2. LOC Ziemas kausa posms norisināsies 2.decembrī.

Startē LOC Ziemas kauss

Sestdien, 27.oktobrī plkst.11 Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos ar LOC Ziemas kausa izcīņas 1.posma sacensībām startēs jaunā ziemas minigolfa sezona.

„LOC Ziemas kauss” tiks izcīnīts jau septīto sezonu, un tā ir savdabīga Latvijas kausa izcīņas Ziemas versija, kas norisinās 6 posmos no oktobra līdz aprīlim – vidēji pa 1 posmam katru mēnesi.

Turnīru organizē Latvijas Minigolfa klubu asociācija sadarbībā ar Minigolfa klubu „LĪVA”, Liepājas Olimpisko centru un Liepājas Sporta pārvaldi.

Aicinām piedalīties visus labākos Liepājas un Latvijas minigolferus !

Rūdolfs Lagzda triumfē jau ceturtajā LAML posmā šosezon

Sestdien, 13.oktobrī Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos norisinājās Liepājas
Amatieru minigolfa līgas (LAML) kausa izcīņas 9.posma sacensības.

1.aplī vislabāk spēlēja Reinis Mārtiņš Miķelsons (24) un Sandris Mūrnieks (25), arī pārējie
spēlētāji bija turpat blakus.

2.apli lieliski nospēlēja juniors Rūdolfs Lagzda (23) un pārņēma vadību. RMM-am un
Sandrim abiem gadījās pa kļūmei, un rezultātā abiem pa 28.

Rūdolfs fināla apli nospēlēja vēl labāk (22) un jau ceturto reizi šosezon triumfēja LAML
posmā (summā 72 punkti), nopietni piesakoties uz sezonas čempiona titulu. Sandris ar
lielisku finiša spurtu (24) izrāva sudrabu (summā 77 punkti). Reinis Mārtiņš nospēlēja (29,
summā 81) un izcīnīja 3.vietu.

LAML 10.posma sacensības ir plānotas 4.novembrī.